Popiszemy?

kontakt@alaantkoweblw.pl

 

23 marca 2024

„Ulubione” najnowsza alaantkowa książka już w sprzedaży

Zobacz naszą najnowszą książkę. "Ulubione" to 100 ulubionych przepisów naszych Czytelników z okazji 10-lecia alaantkoweblw.

ulubione

„Ulubione” najnowsza alaantkowa książka już w sprzedaży

Dziś chcemy podzielić się z Wami naszą radością.

Mamy to!

Dopieszczona, jubileuszowa, gotowa, by oddać ją w Wasze ręce. Nasza najnowsza, wydana z okazji alaantkowego 10-lecia książka:

Co znajdziesz w naszej najnowszej książce „Ulubione”?

W książce znajdziecie zbiór 100 najlepszych alaantkowych przepisów na śniadania, obiady, kolacje, desery i dania imprezowe. To Wasze ulubione przepisy. Ale nie byłybyśmy sobą, gdyby nie pojawiło się tam też kilka nowości.

I… mamy pewność, że też będą… ulubione.

A że to książka jubileuszowa, to znajdziesz tam także odrobinę wspomnień, ale też praktyczne porady, nie tylko kuchenne.

Tej książki nie byłoby, gdyby nie Ty i Ty, i Ty.

Oto ona…

Czyż nie jest piękna?

Dlaczego Ulubione?

Bo to najczęściej przez Was wybierane przepisy z naszego bloga:

ulubione przez dzieci za smak, a przez rodziców za łatwość w przygotowaniu.

Właśnie trafiła do Empiku, gdzie TRWA SPRZEDAŻ i możecie kupić ją w niższej cenie i mieć przed oficjalną premierą. Książkę możecie zamówić już dziś, wystarczy wejść na alaantki.pl , stoi dokładnie na TEJ wirtualnej półce (KLIK).

Chcesz wiedzieć więcej?

Chodź, zajrzyj do środka:

ulubione alaantkoweblw przepisy ulubione alaantkoweblw przepisy ulubione alaantkoweblw przepisy ulubione alaantkoweblw przepisy ulubione alaantkoweblw przepisy

 

Udostępnij wpis

Smakowało? Nie smakowało? Wyszło? Nie wyszło? A może chcesz napisać na inny temat? Podziel się słowem komentarza i zdjeciem.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz
Newsletter obrazek