Popiszemy?

kontakt@alaantkoweblw.pl

 

Książki kucharskie BLW

Alaantkowe książki kucharskie

Poznaj nasze książki, które od kilku lat pomagają Rodzicom zdrowo rozszerzać dietę swoich dzieci.

Znajdziesz w nich mnóstwo przepisów na zdrowe, smaczne, proste dania dla niemowlaka i całej rodziny. By nie stać godzinami w kuchni i dla każdego szykować inną potrawę. Teraz Wasza rodzina może zjeść wspólnie.

Przepisy na wartościowe śniadania, zdrowe przekąski, odżywcze obiady, kolacje, które poprawiają jakość snu oraz desery, które bez wyrzutów sumienia podasz także najmłodszym.

Każdy przepis z informacją, jak podać niemowlakowi, by było bezpieczne i łatwe do samodzielnego zjedzenia.

Wspieramy samodzielność dzieci od pierwszych dni rozszerzania diety. Znajdziesz tu książki kucharskie w tradycyjnym wydaniu, a także wygodne w użytkowaniu e-booki.

 • „Wszystko o rozszerzaniu diety i 50 przepisów na start!” – pierwsza tego typu książka, która kompleksowo opisuje rozszerzanie diety. Stworzona na bazie najbardziej aktualnych zaleceń, we współpracy ze specjalistami. Kompendium wiedzy z praktycznymi poradami oraz aż 50 przepisami, które możesz podać niemowlakowi już od pierwszych dni rozszerzania diety.
 • „Alaantkowe BLW” oraz „Nowe alaantkowe BLW” – bestsellerowe książki z przepisami dla niemowlaka i całej rodziny
 • „Rośniemy”- przepisy dla starszaków w tak samo zdrowym i pysznym wydaniu
 • „Sezonowe” – świeża, pełna witamin i smaku książka z przepisami na 4 pory roku.
książki z przepisami do rozszerzania diety alaantkoweblw
alaantkowe książki

Alaantkowe e-booki z przepisami

I nasze e-booki:

 • „Na śniadanie”- e-book, który powstał na prośbę rodziców. Dzięki niemu nigdy nie będziesz się zastanawiać, co zrobić na śniadanie, będziesz kreatywna, a śniadania stanowić będą wartościowy posiłek, dający energię na cały dzień.
 • „Dobra nocka”- 30 wartościowych przepisów na kolacje na każdy dzień miesiąca. Znajdziesz w nim przepisy na różnorodne dania, każde tak skomponowane, by zawierało produkty bogate w substancje ułatwiające zasypianie i korzystnie wpływające na jakość i długość snu.
 • „Na wynos”- łatwe, zdrowe i smaczne przepisy na wynos, które zabierzecie ze sobą wszędzie, gdzie tylko zechcecie udać się z dzieckiem. Dziecko będzie zachwycone zawartością lunchboxa w szkole, a Ty w pracy.
 • „Na odporność” – 40 przepisów wzmacniających organizm z komentarzem dietetyczki i wstępem od Pana tabletki
 • „Bez ości”- 20 inspirujących przepisów na łatwe i pyszne dania z ryb. Wstęp do e-booka to solidny przewodnik, który ułatwi wybór zdrowych i bezpiecznych ryb.
 • „A co na wigilię?” Znajdziesz w nim przepisy na zdrowe, proste w przygotowaniu i smaczne świąteczne potrawy. Dostosowane są one do smaków dzieci, a wiele z nich możesz podać niemowlakowi.
 • „Pierwsza pomoc dziecku”- opracowane we współpracy z wykwalifikowanym ratownikiem medycznym kompendium wiedzy o udzielaniu pierwszej pomocy dzieciom.
alaantkowe e-booki
e-booki kuchenne od alaatkoweblw
Newsletter obrazek