Nasz Kurs BLW Online odbyło już prawie 200 rodziców. Pośród nich również Ci, których znasz z blogosfery. Oni przecież też mają dzieci i  uczą sie, jak wprowadzać je w świat jedzenia.

Nasz kurs polecają:
Otrzymujemy wiele opinii, uwag, komentarzy. Poznajcie kilka z nich. To autentyczni rodzice, którzy przeszli nasz Kurs BLW Online i wyrazili zgodę na publikację swoich słów:

Małgorzata Jackowska – dietetyczka

Jestem wielką fanką BLW i stosowaliśmy samodzielne jedzenie z moimi synami. Opierałam się na ksiązce Bobas Lubi Wybór i zagranicznych stronach internetowych, nie było jeszcze grup na facebooku i bloga Alaantkowego. A teraz? Cała potrzebna wiedzę o BLW dostępną w pigułce możecie znaleźć nie tylko na warsztatach i blogach ale też na kursie Asi i Ani. Nie tylko teoria ale i mnóstwo praktyki – polecam Wam bardzo!”

Monika Garboś – trener mama

„Przejrzałam już Wasz kurs! Bardzo Wam gratuluje stworzylyscie coś naprawdę świetnego i przydatnego! Będę go polecać mamom, które pytają mnie o rozszerzanie diety.”

Agnieszka Lisowska

„Za mną 6 z 7 lekcji. Jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze, to zachęciłyście mnie do zapisania się na kurs pierwszej pomocy(…)”

Kasia Kościów

„Brawo brawo 👏 jak na to, że ja raczkuje od dobrych dwóch tygodni z BLW to kurs ten powstał akurat w czas 😁 zbiór najważniejszych, praktycznych informacji, jak i teoretycznych w zakresie pierwszej pomocy (za to mega dziękuję).”

Paulina Kwapiszewska

„Rozpoczęliśmy rozszerzanie diety po obejrzeniu wszystkich nakręconych przez Was filmików. Bardzo ułatwiło nam to zadanie, bo wcześniej kłębiło się w mojej głowie milion pytań – Co już można podać, w jakiej formie, jak z siedzeniem, co z tą łyżeczka i czy w ogóle moje dziecko jest gotowe? Mój Mąż nie był na początku zbyt entuzjastycznie nastawiony na kurs online, ale po 1 odcinku stwierdził, że jest BARDZO pozytywnie zaskoczony.”

Zuza Skrzyńska

„Wszystkim niezdecydowanym rodzicom polecam kurs online z rozszerzania diety metodą BLW. Rozwiewa wątpliwości i pokazuje, jak krok po kroku rozszerzać dietę malucha zgodnie z duchem BLW, w jaki sposób przyrządzać posiłki, od czego zacząć, na co zwrócić uwagę, jak i kiedy zastosować pierwszą pomoc. Spora ilość materiałów do pobrania i materiały w formie video sprawiają, że przyswojenie tej wiedzy jest łatwe, a przygotowanie się do rozszerzania diety niemowlaka wcale nie musi zająć dużo czasu. Dla mnie dużą wartością dodaną jest możliwość zadawania pytań i dyskusji z innymi kursantami za pośrednictwem zamkniętej grupy na Facebooku – jak wiadomo dylematy dotyczące rozszerzania diety pojawiają się nie tylko na samym początku. Fajnie jest móc zadać pytanie i podyskutować również na dalszych jego etapach”.

Jeśli nadal się wahasz, spójrz, kto objął patronat merytoryczny nad naszym kursem. To wspaniali i bardzo mądrzy specjaliści:

DOMINIKA WOJSZ – Lekarz rodzinny

MAŁGORZATA JACKOWSKA – Dietetyk

KAMILA KWIETNIEWSKA – Technolog Żywności i Żywienia Człowieka

MARCIN SYDOR – Ratownik Medyczny

Dołożyłyśmy wszelkich starań, by nasz kurs bazował na rzetelnej wiedzy i tak też jest.

Klikaj TUTAJ i zobacz dokładnie, co zawiera KURS BLW ONLINE.