Kochani, taka mała przypominajka, która na pewno ułatwi Wam szperanie w naszych przepisach, informacjach, artykułach. Zanim zaczniesz rozszerzanie diety, zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z tymi zakładkami:

1. Informacje szczegołowe na temat rozszerzania diety dziecku, w jakim wieku zaczynamy, co o tym mowi WHO, jak z glutenem, co o pewnych sprawach myślą specjaliści i tp. znajdziesz w tej zakładce:

2. Gdy chcesz rozszerzać dietę metodą Baby Led Weaning, zapraszamy do przeczytania o BLW w pigułce. Tu dowiesz się, czym jest ta metoda, jak się do niej przygotować i jakich błędów unikać. Imformacje na ten temat znajdziesz w tej zakladce:

 

3. Aby poszerzyć swoją wiedzę na tematy związane z rozszerzaniem diety, BLW czy zdrowych produktach, poczytaj nasze felietony:

4. Aby znaleźć interesującą Cię kategorię potraw, adekwatną do wieku dziecka, czy pory dnia, otwórz tę zakładkę:

5. Gdy widzisz potrawę i zastanawiasz się nad tym, czy jest odpowiednia dla Twojego dziecka, np. w kwestii wieku, pod każdym przepisem znajdziesz tagi informujące o tym:

6. Są również informacje o tym, ile porcji, czy sztuk wyjdzie Ci z danej potrawy. Takie dane znajdziesz nad przepisem, o tutaj:

Na naszym blogu jest wiele informacji, które pomogą Ci przejść przez etap rozszerzania diety rozsądnie, bez stresu i zgodnie z najnowszymi zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia. A znalezienie odpowiedniego dania dla Twojej rodziny zajmie Ci chwilę. Zatem

ZAPRASZAMY! Rozgość się i czuj się u nas smacznie i zdrowo!:)