Popiszemy?

kontakt@alaantkoweblw.pl

 

24 stycznia 2021

ŻYWIENIE DZIECI W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH- rozmowa z Grzesiem Łapanowskim Szkoła na Widelcu

 Startujemy z naszymi spotkaniami na żywo. Każde spotkanie to inny gość, inny problem, inny temat. Do rozmów zapraszamy specjalistów określonej dziedziny. A nasz projekt otwiera temat żywienia w placówkach. Bo tu nie chodzi o bicie piany, oburzanie się, krytykowanie, ale o ROZWIĄZANIE PROBLEMU. Znalezieniu klucza. Nasi dzisiejsi goście to Katarzyna Woźnica – technolożka żywności, koordynatorka...

 Startujemy z naszymi spotkaniami na żywo. Każde spotkanie to inny gość, inny problem, inny temat. Do rozmów zapraszamy specjalistów określonej dziedziny. A nasz projekt otwiera temat żywienia w placówkach. Bo tu nie chodzi o bicie piany, oburzanie się, krytykowanie, ale o ROZWIĄZANIE PROBLEMU. Znalezieniu klucza. Nasi dzisiejsi goście to Katarzyna Woźnica – technolożka żywności, koordynatorka kluczowych projektów Fundacji @szkolanawidelcu oraz @grzegorzlapanowski założyciel i pomysłodawca Fundacji @szkolanawidelcu , autor książek kucharskich i kulinarnych programów telewizyjnych. Ludzie, którzy znają problem żywienia w placówkach od podszewki. Dbają o edukację nt zdrowego odżywiania się w placówkach zarówno dla kadry jak i dzieci. Dowiemy się dziś jak to wygląda od środka, jakie są przepisy, kto decyduje o tym, jaką bułkę ma zjeść przedszkolak i co najważniejsze, jakie narzędzia ma rodzic do dokonywania zmian w menu placówki dziecka.


obejrzyj rozmowę tutaj


Udostępnij wpis

Smakowało? Nie smakowało? Wyszło? Nie wyszło? A może chcesz napisać na inny temat? Podziel się słowem komentarza i zdjeciem.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz
Newsletter obrazek