Popiszemy?

kontakt@alaantkoweblw.pl

 

30 maja 2015

Ala’Antkowe BLW na Konferencji #karmieswobodnie

W poniedziałek 25 maja 2015r. odbyła się w Poznaniu wyjątkowa konferencja i spotkanie świadomych mam #karmieswobodnie, którą zorganizowała nasza dobra znajoma Ania Matuszczak z firmy koszulove.com. W samym centrum Poznania, nad Wartą w KontenerART zgromadziło się ponad 70 mam z maluszkami. Wśród zaproszonych gości znalazły się autorytety w dziedzinie szerzenia wiedzy i promocji karmienia piersią...

http://www.alaantkoweblw.pl/2015/05/alaantkowe-blw-na-konferencji.html


W poniedziałek 25 maja 2015r. odbyła się w Poznaniu wyjątkowa konferencja i spotkanie świadomych mam #karmieswobodnie, którą zorganizowała nasza dobra znajoma Ania Matuszczak z firmy koszulove.com.
W samym centrum Poznania, nad Wartą w KontenerART zgromadziło się ponad 70 mam z maluszkami. Wśród zaproszonych gości znalazły się autorytety w dziedzinie szerzenia wiedzy i promocji karmienia piersią takie jak:
Agata Aleksandrowicz (autorka bloga Hafija.pl),
Hanna Krawsz (założycielka grupy Karmiące Cyce na Ulice),
Julita Hypki (pomysłodawczyni projektu „Karmienie piersią – zdrowy start”).
Ala’Antkowe przyjęło zaproszenie od organizatorki spotkania, by wygłosić prelekcję na temat rozszerzania diety metodą BLW. Naszą przedstawicielką była Asia.
Gościem specjalnym wydarzenia była Alicja Janosz (alicjajanosz.blogspot.com), znana wokalistka, a prywatnie mama 7 miesięcznego Tymka, która również stara się by synek samodzielnie jadł.
Spotkanie poprowadziła Marianna Szymarek (współzałożycielka poznańskiego
Matecznika, doula, autorka projektu fotograficznego i książki „Karm,
Mamo!”).
Dziękujemy naszej serdecznej koleżance i pomysłodawczyni Konferencji Ani Matuszczak, właścicielce firmy koszulove.com za zaproszenie na wydarzenie.
Więcej o akcji możecie przeczytać TU i TU.


Marianna Szymarek i Asia Anger

Z Alicją Janosz:) alicjajanosz.blogspot.com

Weronika Szurko z bloga www.budujacamama.pl. Pozdrawiamy!

A tu z Kariną Mikołajczym z bloga mamazamiastem.blogspot.com

Udostępnij wpis

Smakowało? Nie smakowało? Wyszło? Nie wyszło? A może chcesz napisać na inny temat? Podziel się słowem komentarza i zdjeciem.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz
Newsletter obrazek