AAAAAAA!!! TO DZIIIIIŚ!! NARESZCIE MOŻEMY WAS ZAPROSIĆ DO ALAANTKOWEGO SKLEPU Z PRODUKTAMI DO ROZSZERZANIA DIETY.

Po co kolejny sklep z artykułami dla dzieci? Dlaczego warto nas odwiedzić? 

Przez 5lat prowadzania bloga zebrałyśmy sporo doświadczenia, którym chętnie się z Wami dzielimy. Pokazujemy Wam, jak bezpiecznie i zdrowo towarzyszyć swojemu dziecku w przygodzie, jaką jest poznawanie nowych smaków i nauka jedzenia. Po prostu wiemy, jak zrobić to dobrze, zdrowo i smacznie. Na czwórce swoich dzieci i setkach innych, których rodzice wybrali BLW, przetestowałyśmy swoje przepisy, które możecie odnaleźć na blogu, w trzech książkach oraz ebookach. Ale to nie wszystko. Przez ten czas miałyśmy okazję przetestować mnóstwo produktów związanych z rozszerzaniem diety. Niektóre z nich okazały się bublem, inne na stałe zagościły w naszych domach. 

Właśnie dlatego powstał Alaantkowy SKLEP– byś, korzystając z naszego doświadczenia, mógł wybrać dla swojego dziecka produkty dobrej jakości, bezpieczne, wspierające rozwój Twojego malucha, polecane przez specjalistów (logopedów, fizjoterapeutów) i… piękne. 

Co u nas znajdziesz?

WIEDZĘ

Jeśli dopiero zaczynasz rozszerzać dietę swojego dziecka, znajdziesz u nas odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania. Zajrzyj i wybierz jedną z książek o rozszerzaniu diety lub kurs on-line. Nie wiesz, który kubek jest najlepszy na start? Znalazłyśmy idealny dla Ciebie. Nasza wiedza i doświadczenie dokonały wyboru za Ciebie, bo w naszym sklepie znajdziesz TYLKO DOBRE PRODUKTY, sprawdzone przez nas. 

INSPIRACJĘ

Nie wiesz, co podać swojemu dziecku, by było zdrowo i smacznie? To już nie problem. Dania, które zawarte są w naszych bestsellerowych książkach kucharskich oraz w specjalnych e-bookach pozwolą Ci zaoszczędzić czas i na pewno zasmakują całej rodzinie. To prawdziwie rodzinna kuchnia.

BEZPIECZEŃSTWO

Zastanawiasz się, które produkty dostępne na rynku będą odpowiednie dla Twojego dziecka?

Nam możesz zaufać.

Wyselekcjonowane przez nas kubki, bidony, sztućce, naczynia wykonane są z trwałych i bezpiecznych materiałów, mają kształty odpowiednie dla małych dzieci, nie zakłócają prawidłowego rozwoju, wspomagają naukę samodzielnego jedzenia i nie tylko. Kupisz u nas także alaantkowe produkty: podnóżek oraz fartuszki.

ALAANTKOWY SKLEP to miejsce, w którym kupicie TYLKO DOBRE PRODUKTY związane z nauką jedzenia i w ogóle jedzeniem dziecka. Czyli jakie?

– sprawdzone przez nas,

– przetestowane przez nasze dzieci,

– polecane przez specjalistów,

– przydatne podczas jedzenia, a nie przeszkadzające mu,

– wspierające rozszerzanie diety,

– z dobrych materiałów,

– wygodne dla dziecka,

– ładne:)

A TERAZ NIESPODZIANKA!
KAŻDY, KTO DZIŚ (20.12.2019R. do godz. 23.59), ZAMÓWI W NASZYM SKLEPIE

JEDNĄ Z NASZYCH KSIĄŻEK KUCHARSKICH (klik)

(WYDANIE PAPIEROWE )
OTRZYMA JĄ Z NASZĄ DEDYKACJĄ I AUTOGRAFEM. 

ZAPRASZAMY WAS BARDZO SERDECZNIE!

TO MIEJSCE DLA WAS!

Obserwuj nas na Instagramie i Facebooku

Chcesz poznać nasze książki i ebooki z przepisami?
Wszystko to znajdziesz w jednym miejscu – naszym alaantkowymSKLEPIE.
AlaantkowySklep