Popiszemy?

kontakt@alaantkoweblw.pl

 

02 września 2019

Wywiad z dr Mirą Rządzką Neurologopedką

Dr Mira Rządzka to neurologopedka z wielką wiedzą, pasją i bogatym doświadczeniem. Rozmowa, którą odbyłyśmy, dotyka tematu, który wciąż jest zaniedbywany, a jest niejednokrotnie przyczyną zaburzeń w odżywianiu dzieci. Zapraszamy Was do wysłuchania tej rozmowy z wielką uwagą. Wielkie podziękowania dla dr Miry Rządzkiej za poświęcony czas i przekazanie wiedzy.  To był wielki zaszczyt! LINK...

Dr Mira Rządzka to neurologopedka z wielką wiedzą, pasją i bogatym doświadczeniem.

Rozmowa, którą odbyłyśmy, dotyka tematu, który wciąż jest zaniedbywany, a jest niejednokrotnie przyczyną zaburzeń w odżywianiu dzieci. Zapraszamy Was do wysłuchania tej rozmowy z wielką uwagą.

Wielkie podziękowania

dla dr Miry Rządzkiej

za poświęcony czas i przekazanie wiedzy. 

To był wielki zaszczyt!

LINK DO ROZMOWY TUTAJ (KLIK)

Udostępnij wpis

Smakowało? Nie smakowało? Wyszło? Nie wyszło? A może chcesz napisać na inny temat? Podziel się słowem komentarza i zdjeciem.

Komentarze (2)

Pati

Dodano opinię: 11.11.2019

Super, że są specjaliści w tej dziedzinie i że Wy poruszacie ten mega ważny temat. Szkoda tylko że nasi pediatrzy nie mają pojęcia że chyba istnieją neurologopedzi. Nas nikt (4 pediatrów!) nie pokierował i nie dal nawet do zrozumienia że mamy problem. Teraz mamy problem z mową i jedzeniem. Przykre to.

Ewa

Dodano opinię: 13.05.2020

Jest mi tak smutno, jak to czytam, bo gdybym to wiedziała wcześniej… dopiero teraz, kiedy syn ma 3 lata ma podcięte wędzidełko dobrze (mam taką nadzieje) A to już 3 raz (pierwszy raz w 2 dobie życia , drugi jak miał pół roku). Ma problem z jedzeniem i mowa. To takie smutne że mogliśmy tego uniknąć. Teraz czeka nas terapia rzucia i jedzenia. A dietę rozszerzałam z Wami.

Dodaj komentarz
Newsletter obrazek