Popiszemy?

kontakt@alaantkoweblw.pl

 

24 stycznia 2021

WSZYSTKO TO, CO O ZEBACH DZIECKA RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ – rozmowa z Michałem Kaczmarkiem, stomatologiem

Kolejny Spec Live i kolejny ważny temat. Zęby . To jest temat grubego kalibru. Mitów o zębach namonożyło się już tyle, że ciężko dojść prawdy. Najlepszy jest ten z jabłkiem, które zjedzone, umyje zęby Znacie lepsze? Dlatego dziś rozmowa z lekarzem dentystą w trakcie specjalizacji ze stomstologii dziecięcej Michałem Kaczmarkiem @tata_stomatologPorozmawiamy o higienie jamy ustnej, o...

Kolejny Spec Live i kolejny ważny temat. Zęby . To jest temat grubego kalibru. Mitów o zębach namonożyło się już tyle, że ciężko dojść prawdy. Najlepszy jest ten z jabłkiem, które zjedzone, umyje zęby Znacie lepsze?

Dlatego dziś rozmowa z lekarzem dentystą w trakcie specjalizacji ze stomstologii dziecięcej Michałem Kaczmarkiem @tata_stomatolog
Porozmawiamy o higienie jamy ustnej, o przyczynach próchnicy, pierwszej wizycie adaptacyjnej i o tym kontrowersyjnym fluorze Zapewne temat otrze się o wiele innych zagadnień związanych z zębami, więc będzie ciekawie.

 

obejrzyj tutaj


Udostępnij wpis

Smakowało? Nie smakowało? Wyszło? Nie wyszło? A może chcesz napisać na inny temat? Podziel się słowem komentarza i zdjeciem.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz
Newsletter obrazek