Popiszemy?

kontakt@alaantkoweblw.pl

 

10 kwietnia 2014

„Oszukaniec bananowy, czyli banan w owsiance”

1 banan; ¼ szklanki płatków owsianych; ½ mleka roślinnego; Suszona żurawina; Siemię lniane (około łyżeczki); Amarantus ekspandowany. Płatki ugotować na mleku do miękkości dodać w trakcie gotowania pokrojoną drobno żurawinę, oraz siemię. Bana przekroić na pół, a następnie połówki wzdłuż.  Okleić ćwiartki banana owsianką, a następnie amarantusem. Posypać porwanymi listkami mięty. 


1 banan;
¼ szklanki płatków owsianych;
½ mleka roślinnego;
Suszona żurawina;
Siemię lniane (około łyżeczki);
Amarantus ekspandowany.

Płatki ugotować na mleku do miękkości dodać w trakcie gotowania pokrojoną drobno żurawinę, oraz siemię. Bana przekroić na pół, a następnie połówki wzdłuż.  Okleić ćwiartki banana owsianką, a następnie amarantusem. Posypać porwanymi listkami mięty. 


Udostępnij wpis

Smakowało? Nie smakowało? Wyszło? Nie wyszło? A może chcesz napisać na inny temat? Podziel się słowem komentarza i zdjeciem.

Komentarze (3)

Paula

Dodano opinię: 02.09.2015

Mam pytanie o żurawinę. Czy kupujecie jakąś konkretną? Chdzi mi o taka ktora nie ma w skladie cukru. niestety wiekszosc sklepowych jest dosladzana. 

Ala’Antkowe BLW

Dodano opinię: 03.09.2015

Spróbuj na stoiskach ze zdrową żywnoscią.

Izabela

Dodano opinię: 13.03.2019

Nie miałam siemienia więc dodałam pół łyżeczki mąki ziemniaczanej i też wyszło pyszne. Synek który ma rok zajadał że aż uszy się trzesły. Trochę mi zostało to uformowalam baton i włożyłam do lodówki. Będzie miał zdrowa przekąskę na później.

Dodaj komentarz
Newsletter obrazek