Popiszemy?

kontakt@alaantkoweblw.pl

 

24 stycznia 2021

GOTOWOŚĆ DO ROZSZERZANIA DIETY OKIEM NEUROLOGOPEDY – rozmowa z dr Mirą Rządzką

Pewnych rzeczy w rozszerzaniu diety nie da się przeskoczyć. Jedną z nich jest ustno-twarzowa gotowość dziecka do przyjmowania pokarmów. I tu, dziecko nie poradzi sobie samo, potrzebuje naszej pomocy. Dostrzeżenia problemu i podjęcia decyzji o skorzystaniu z pomocy specjalisty neurologopedy. I tu nie ma czarów. Samo nie minie, dziecko nie wyrośnie, wędzidełko się nie rozciągnie,...

Pewnych rzeczy w rozszerzaniu diety nie da się przeskoczyć. Jedną z nich jest ustno-twarzowa gotowość dziecka do przyjmowania pokarmów. I tu, dziecko nie poradzi sobie samo, potrzebuje naszej pomocy. Dostrzeżenia problemu i podjęcia decyzji o skorzystaniu z pomocy specjalisty neurologopedy. I tu nie ma czarów. Samo nie minie, dziecko nie wyrośnie, wędzidełko się nie rozciągnie, a dziecko nie jest złośliwe, wredne i z pewnością nie jest niejadkiem. Za niejedzeniem zawsze coś stoi i nie jest to zła wola dziecka.

O tym i na wiele innych tematów pokrewnych porozmawiamy z dr Mira Rządzka neurologopedką podczas naszego kolejnego spotkania Spec Live na ig. My już wiemy, że ta rozmowa to będzie petarda wiedzy. Dla rodziców, specjalistów i innych neurologopedów. 


CZĘŚĆ 1 NAGRANIA


CZĘŚĆ 2 NAGRANIA


CZĘŚĆ 3 NAGRANIA


Udostępnij wpis

Smakowało? Nie smakowało? Wyszło? Nie wyszło? A może chcesz napisać na inny temat? Podziel się słowem komentarza i zdjeciem.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz
Newsletter obrazek