Popiszemy?

kontakt@alaantkoweblw.pl

 

22 czerwca 2015

Finalistki konkursu BLOG ROKU 2014

SUKCES! Nasz blog działa od kwienia 2014r. Od tego momentu wydarzyło się w naszej blogowej historii mnóstwo ciekawych wydarzeń. Już za chwilę (wrzesień 2015r.) zostaniemy autorkami jedynej, polskiej książki kulinarnej przyjaznej blw (KLIK). Innym naszym osiągnięciem jest wystartowanie w konkursie BLOG ROKU 2014. Cieszymy się ogromnie z faktu, że nasz udział w tym prestożowym konkursie...

SUKCES!

Nasz blog działa od kwienia 2014r. Od tego momentu wydarzyło się w naszej blogowej historii mnóstwo ciekawych wydarzeń. Już za chwilę (wrzesień 2015r.) zostaniemy autorkami jedynej, polskiej książki kulinarnej przyjaznej blw (KLIK). Innym naszym osiągnięciem jest wystartowanie w konkursie BLOG ROKU 2014.

Cieszymy się ogromnie z faktu, że nasz udział w tym prestożowym konkursie spotkał się z aprobata i wsparciem naszych Czytelniczek i Czytelników, bo dzięki ich głosom znalazłyśmy się w pierwszej 10 blogów kulinarnych. Następnie decyzją jurora Karola Okrasy doszłyśmy do FINAŁOWEJ TRÓJKI najlepszych blogów kulinarnych 2014r. i zajęłyśmy II miejsce. Dziękujemy za głosy i wsparcie! Jak było na gali? Zobaczcie sami:

5 3 22 1.

Udostępnij wpis

Smakowało? Nie smakowało? Wyszło? Nie wyszło? A może chcesz napisać na inny temat? Podziel się słowem komentarza i zdjeciem.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz
Newsletter obrazek