Popiszemy?

kontakt@alaantkoweblw.pl

 

12 stycznia 2019

Charytatywne warsztaty BLW w Poznaniu!

Zapraszamy Was na jeszcze jedno wydarzenie związane z naszym udziałem w WOŚP.  Już w najbliższą sobotę 19 stycznia o godzinie 14.00 widzimy się w ILONN HOTEL w Poznaniu na warsztatach BLW i kursie pierwsze pomocy dla niemowląt. Kurs skierowany jest dla rodziców oczekujących na dziecko oraz rodziców niemowlaków do ok. 12 m życia. 19.01.2018r. ILONN...

Zapraszamy Was na jeszcze jedno wydarzenie związane z naszym udziałem w WOŚP.  Już w najbliższą sobotę 19 stycznia o godzinie 14.00 widzimy się w ILONN HOTEL w Poznaniu na warsztatach BLW i kursie pierwsze pomocy dla niemowląt. Kurs skierowany jest dla rodziców oczekujących na dziecko oraz rodziców niemowlaków do ok. 12 m życia.

19.01.2018r.

ILONN HOTEL POZNAŃ UL. SZARYCH SZEREGÓW 16
GODZINA 14.00-16.00

KOSZT:

100 zł 1 os. dorosła + dziecko,

150 zł 2 os. dorosłe + dziecko/dzieci 

CAŁOŚĆ WPŁACACIE BEZPOŚREDNIO NA KONTO FUNDACJI WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

2 godzinne warsztaty obejmują:
1. Godzinny wykład* na temat rozszerzania diety i metody BLW prowadzony przez Joannę Anger, współautorkę bloga alaantkoweblw

oraz
2. Godzinny wykład na temat pierwszej pomocy dla niemowląt prowadzony przez profesjonalnego ratownika medycznego Marcina Sydora, właściciela firmy Medevac Kursy Pierwszej Pomocy.

Podczas wykładu na temat rozszerzania diety i metody blw, przybliżymy wszystkie zagadnienia związane z prawidłowym wprowadzaniem pokarmów do diety dziecka. Jakie akcesoria są niezbędne, a jakich nie należy używać? Od kiedy dziecko może spożywać miód, itd? Dlaczego nie powinno się karmić dziecka w bujaczku? Co zrobić gdy dziecko ”pięknie jadło, a teraz nie chce…”. Na wszystkie pytania i wątpliwości odpowiemy podczas spotkania.

Tematem wykładu pierwszej pomocy będą m.in: podejście do poszkodowanych, pomoc dziecku nieprzytomnemu, udzielenie pomocy w przypadku zadławienia, pomoc dziecku nieoddychającemu, użycie defibrylatora AED u dzieci starszych. Podczas wykładu, ratownik odpowie na wszystkie nurtujące pytania związane z udzieleniem pomocy dziecku.

 

*podczas warsztatów nie jest przewidziana degustacja, ani gotowanie, ale można zabrać dla dzieci przekąski i fartuszki.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. ZAPISY TYLKO MAILOWO!
Jak się zapisać?

Wyślij na adres kontakt@alaantkoweblw.pl swoje zgłoszenie, kopiując ten formularz:

Ilość osób dorosłych:
ilość dzieci i wiek:
nr telefonu do kontaktu:

w tytule maila wpisz: WARSZTATY BLW POZNAŃ

Po wysłaniu maila, oczekuj naszej odpowiedzi, w ciągu 24h wyślemy link do aukcji na allegro, gdzie należy kupić wirtualny bilet. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatów jeśli nie zgłosi się minimum 7 osób. Zabierzcie więc swoje koleżanki, babcie, facetów i przyjeżdżajcie! Gramy wspólnie dla WOŚP.

Organizatorem warsztatów jest alaantkoweblw.pl

logo alaantkoweblw

Dziękujemy za pomoc w organizacji i udział p. Marcinowi Sydorowi z Medevac Kursy Pierwszej Pomocy

oraz udostępnieniu miejsca w IlONN HOTEL

W razie pytań piszcie na kontakt@alaantkoweblw.pl i pamiętajcie, że całość dochodu przekazujemy na WOŚP!

PAMIĘTAJCIE, ŻE NADAL TRWAJĄ POZOSTAŁE NASZE AUKCJE-LICYTACJE KSIĄŻEK, KUBECZKÓW, PODNÓŻKÓW. SZCZEGÓŁY I LINKI DO LICYTACJI ZNAJDZIESZ W JEDNYM MIEJSCU, KLIKAJ TUTAJ!

dziecko

Udostępnij wpis

Smakowało? Nie smakowało? Wyszło? Nie wyszło? A może chcesz napisać na inny temat? Podziel się słowem komentarza i zdjeciem.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz
Newsletter obrazek