Uwag, uwaga! Zapraszamy Was na kolejne alaantkowe warsztaty blw w Poznaniu. Tematem warsztatów jest przedstawienie głównych założeń metody BLW, omówienie zasad prawidłowego jej stosowania, wyjaśnienie Waszych wątpliwości i odpowiedzenie na pytania.

W programie znajduje się również degustacja przygotowanych przez nas posiłków, dzięki czemu zapoznacie się ze sposobem podawania dziecku produktów. Na miejscu będzie możliwość kupienia książek kucharskich z dedykacją autorki. Warsztaty w Poznaniu prowadzi Joanna Anger (mama Ali i Zuzi).
Zapisy tylko drogą mailową: kontakt@alaantkoweblw.pl

Gdzie tym razem się spotykamy?

W wyjątkowym, muzycznym, kolorowym miejscu na mapie Poznania. Zapraszamy Was już w niedzielę 26 listopada do KOMPOZYTORNII.

warsztaty nr 1 godzina 12.00-13.30  edit: brak już wolnych miejsc
warsztaty nr 2 godzina 14.00-15.30

Zapraszamy kobiety w ciąży i rodziców z niemowlakami.

 

Znacie Kompozytornię? Jeśli nie, zachęcamy Was do poznania oferty zajęć dla maluszków:

  • Gordonki dla maluszków 0-3 lata
Zajęcia prowadzone są według teorii prof. Edwina E. Gordona – oparte na śpiewaniu różnorodnych melodii i rytmiczanek z użyciem kolorowych pomocy (chustki, piłeczki, bańki mydlane, woreczki gimnastyczne, chusta animacyjna, instrumenty perkusyjne). Gordonki rozwijają nie tylko zdolności muzyczne dzieci, ale i zdolności manualne czy koordynację ruchową. Wspomagają też naukę mowy. Podczas zajęć dzieci osłuchują się z bogatym repertuarem melodyczno-rytmicznym (różne skale muzyczne, tempa, rytmy, style), wyrabiając gotowość do nauki gry na instrumentach w przyszłości i wspaniale się bawiąc!
  • Zajęcia rozwojowe dla maluszków 6 miesięcy – 3 lata:

Zajęcia trwają 75 minut (30 minut zabawa w sali sensorycznej + 25 minut umuzykalnianie wg teorii E.E. Gordona + 20 minut sensoplastyka) i wpływają na dzieci WSZECHSTRONNIE – rozwijają zmysł wzroku, dotyku, węchu, zdolności muzyczne, manualne i ruchowe. Rodzice uczestniczą w zajęciach razem z dziećmi mając szansę wymienić się doświadczeniami. Dekoracje na sali sensorycznej zmieniają się co tydzień 🙂

  • Zajęcia Fikamy bez MAMY!

Fikamy bez MAMY! to regularne zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wieku 1 – 3 lata przygotowujące Twoje dziecko do stawiania pierwszych samodzielnych kroków w gronie rówieśników. Codziennie dzieci mają okazję uczestniczenia w zabawach ogólnorozwojowych, zajęciach muzycznych, sensoplastycznych, tanecznych, językowych, dogoterapii, spotkaniach z instrumentami. Znajdujemy również czas na bajkoterapię czy zabawy podwórkowe, a to wszystko pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Fikamy bez MAMY! w Szkole Muzyki Kompozytornia czynne jest od poniedziałku do piątku od 8.00 do 12.00.

  • Koncerty gordonowskie

Szkoła Muzyki Kompozytornia organizuje comiesięczne koncerty gordonowskie dla maluszków z rodzicami. Śpiewamy i gramy na instrumentach w różnych skalach i rytmach, by dostarczyć dzieciom różnorodnych bodźców muzycznych, używamy kolorowych, fruwających w powietrzu chustek, piłeczek i baniek mydlanych. Na koncertach przeplatają się piosenki ludowe, utwory z repertuaru muzyki rozrywkowej, poważnej i jazzowej. Wspaniała okazja do twórczego spędzenia czasu z dziećmi!

Chcesz poznać nasze książki i ebooki z przepisami?
Wszystko to znajdziesz w jednym miejscu – naszym alaantkowymSKLEPIE.
AlaantkowySklep