Jeśli posiadasz kartę lojalnościową „mój Empik” możesz skorzystać z super promocji na naszą pierwszą książkę kucharską

„AlaantkoweBLW od niemowlaka do starszaka. Domowa książka kucharska” i kupić ją w niskiej cenie 25,49 zł. Promocja trwa, kupisz klikając TUTAJ. 

Jeśli nie posiadasz karty, nic straconego, promocja na książkę i tak Cię obejmuje (z kartą zapłacisz 25, 49zł, a bez karty 32,99 zł, czyli oszczędzasz 6,91 zł (17%)).

Możesz również kupić naszą Nową książkę „Nowe Alaantkowe BLW” w bardzo korzystnej cenie (29,49 zł czyli oszczędzasz: 10,41 zł (26%)) i zaoszczędzić na wysyłce! Kliknij TUTAJ.

Nie wiesz jeszcze, którą książkę kupić? Odpowiadamy na najczęstsze pytania:

„Czy lepiej kupić nową czy starą książkę na początek blw?”
– w każdej z nich znajdziesz przepisy zarówno na początek blw jak i dalszą przygodę. Nie ma więc znaczenia od której zaczniesz, obie przypadną Ci do gustu!

„Czy w nowej książce są te same przepisy co w starej, tylko zmieniła się okładka?”
– nie, w nowej książce są zupełnie inne przepisy.

„Czym różni się nowa od starej?”
– niektórymi rozdziałami. W nowej znajdziecie np. kolacje, sosy, dania ekspresowe, jadłospisy. W obydwu książkach są dania śniadaniowe, obiady, słodkości, dania na wynos.

„Czy w waszych książkach jest podział na wiek?”
– w żadnej z naszych książek nie ma podziału na wiek. BLW zakłada wspólne jedzenie od początku, unikamy TYLKO NIEKTÓRYCH produktów zakazanych w diecie maluszka np. miodu czy grzybów. O tym wszystkim informujemy Was we WSTĘPACH do naszych książek. Gwarantujemy, że ich przeczytanie rozwieje Wasze wątpliwości.

PIERWSZA KSIĄŻKA (KLIK-kupuję)

DRUGA KSIĄŻKA (KLIK-kupuję)

 

Chcesz poznać nasze książki i ebooki z przepisami?
Wszystko to znajdziesz w jednym miejscu – naszym alaantkowymSKLEPIE.
AlaantkowySklep