Dziś do naszych rąk trafił Poradnik dobrego jedzenia. To nie jest zwykła broszurka o zdrowym odżywianiu. To publikacja z pomysłem oraz przesłaniem – mądrym i konkretnym. Ale zanim upewnicie się, że też chcecie mieć swoją wersję Poradnika przeczytajcie w skrócie co możecie w nim znaleźć:

SPIS TREŚCI

 

AAAAA

Jak już sami widziecie, to poradnik zarówno dla NAS – rodziców, ale również dla nauczycieli, psychologów, lekarzy, kucharek…

Dlaczego jest tak niezwykły?

Ponieważ Poradnik dobrego jedzenia to VADEMECUM  zdrowego żywienia zbiorowego. Jeśli Wasze dziecko chodzi lub za chwilę zacznie chodzić do żłobka, przedszkola czy szkoły koniecznie musicie go przeczytać:)  Znajdziecie tu argumenty, dlaczego edukacja żywieniowa jest tak ważna w procesie zmiany nawyków żywieniowych i jak ją prowadzić, żeby rzeczywiście zachęcić dzieci do dobrego, zdrowego jedzenia.

Poradnik dobrego jedzenia jest pięknie zilustrowaną książeczką, w której znajdziecie również podstawową wiedzę o dobrym żywieniu oraz informacje jak mądrze robić zakupy.

Przy tworzeniu Poradnika pracowali znani eksperci, a dziś możecie go ściągnąć zupełnie ZA DARMO klikając TUTAJ.

1

4

6

3

7

Zapraszamy do udostępniania Poradnika swoim znajomym, oraz wszelkim znanym Wam instytucjom zajmującym się zbiorowym żywieniem dzieci. Koniecznie odwiedzcie i polubcie również fanpage FUNDACJI "SZKOŁA NA WIDELCU", by na bieżąco śledzić jej prace nad podnoszeniem jakości żywienia w polskich szkołach.

Pozdrawiamy,

Wasze A&A 🙂

Chcesz poznać nasze książki i ebooki z przepisami?
Wszystko to znajdziesz w jednym miejscu – naszym alaantkowymSKLEPIE.
AlaantkowySklep