10 porcji 15 miesięcy+

Cykl warsztatów w roku 2015 otworzył Wrocław. Gościliśmy tym razem w nowo otwartym lokalu Mamka Cafe. Bardzo dziękujemy Dagmarze za cudowną gościnę i polecamy to miejsce rodzicom. W „Mamce” spędzicie nie tylko rodzinnie czas, ale również będziecie mieli możliwość wzięcia udziału w wielu ciekawych warsztatach. 
Tematyka warsztatów nie odbiegała od poprzednich, jednak, jak zawsze, odkryła nowe zagadnienia w BLW, dzięki czemu mogliśmy odpowiedzieć sobie na wiele pytań nurtujących rodziców rozszerzających dietę swoim dzieciom. 
Maluchy były nad wyraz zaangażowane w konsumpcję, mamy w odkrywanie BLW, a wszyscy razem w czerpanie radości z tego spotkania.
Kochane Mamy warsztatowe-dziękuję Wam za cudowną atmosferę. Jeśli po powrocie do domu pojawią się jakieś nowe pytania-odzywajcie się. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania. Polecamy również lekturę na temat BLW w naszych zakładkach „Na temat BLW” oraz „Jak zacząć”. Polecamy również nasze artykuły, które poszerzą Waszą wiedzę. 
Dziękuję w tym miejscyu również Magdzie z Marzenia Mam,  za współorganizację warsztatów. 
Mam nadzieję,że warsztaty były owocne, poczęstunek smaczny, a po kontynuację tego spotkania zapraszam na nasz blog, gdzie czekają na Was wciąż i wciąż nowe, rodzinne przepisy:)
Kolejne warsztaty już wkrótce. Wypatrujcie zwiastuna na blogu:)!
Ania.
Na stole gościły: muffinki szpinakowe, makaron z pesto z soczewicy, amarantusowe placki z marchewką, ciastka owsiane, naleśniki karobowe, placki z kaszy manny, melon. Wszystkie przepisy na blogu:)
A tu fragment wystroju lokalu Mamka Cafe. Zakochałam się w tym miejscu:)
Warsztatowe Mamki z dziećmi w komplecie. Niewiasta w niebieskiej bluzce to Dagmara-nasza Gospodyni:)

A teraz zapraszamy na ucztę:
Ps. A mamy mówiły, że dzieci czasem niejadki:)A tu jednak takie JADKI:)

Chcesz poznać nasze książki i ebooki z przepisami?
Wszystko to znajdziesz w jednym miejscu – naszym alaantkowymSKLEPIE.
AlaantkowySklep