http://www.alaantkoweblw.pl/2015/04/fotorelacja-z-warsztatow-blw-w-poznaniu.html

 
 
 
 
 

FOTORELACJA Z WARSZTATÓW
25.04.2015.r
POZNAŃ 

 
W piękną, słoneczną sobotę 25 kwietnia odbyły się pierwsze w tym roku warsztaty BLW w Poznaniu. Atmosfera była cudowna, wśród uczestniczek i uczestników dominowały maluchy, które ledwo co zaczęły blw, lub są o jeden krok od rozpoczęcia tej fascynującej przygody poznawania smaków i konsystencji.

Warsztaty odbyły się w klimatycznym, nowoczesnym miejscu, kawiarni HECA. Szefowa – Pani Julia, stworzyła niepowtarzalne miejsce w Poznaniu, w którym rodzice wraz z maluszkami mogą poczuć się swobodnie i spędzić miło czas. Kawiarnia jest przestronna, jasna, wyposażona w ciekawe, drewniane zabawki i książki naszych ulubionych wydawnictw. Szczerze zachęcam do wybrania się na ul. Księżycową!
Podczas warsztatów dzieciaczki i rodzice mogli spróbować : kostek z kaszy manny z rodzynkami i owocami leśnymi, babeczek bananowych, placów z kaszy jaglanej i banana, muszli makaronowych nadziewanych farszem szpinakowym i serkiem bananowym, naleśników gryczanych z soczewicą, amarantusowych ciastek. Wszystkie przepisy znajdziecie na blogu.
Kochani Rodzice! Jeszcze raz dziękuję za niepowtarzalną atmosferę i spotkanie. A jeśli nadal macie pytania zapraszam do zakładek: od czego zacząć blw, nasze artykuły o blw.
Pani Juli dziękuję za stowrzenie dobrych warunków do przeprowadzenia warsztatów w HECY:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz poznać nasze książki i ebooki z przepisami?
Wszystko to znajdziesz w jednym miejscu – naszym alaantkowymSKLEPIE.
AlaantkowySklep