W ostatnią sobotę października alaantkoweBLW gościło na poznańskim Łazarzu. W sąsiedztwie Łazarskiego Rynku mieszczą się "WARSZTATY AGATY''- najbardziej popularne i obowiązkowe miejsce na mapie rodzinnego Poznania.

 

wa-logo-kolor-1000px

Kto z Was mieszka w Poznaniu lub okolicy koniecznie musi odwiedzić Lodową. Czeka tam na Wasze maluszki (już od ok. 6 miesiąca życia) moc atrakcji: rozwojowe grupy zabawowe, cykliczne koncerty dla rodzin, Dom Bajek, Podróże wokół talerza, Taniec z dzieckiem i wiele, wiele innych. A na rodziców w kąciku kuchennym czeka zawsze gorąca kawa, wygodna kanapa i pogaduchy z charyzmatyczną właścicielką – Agatą. Sami spójrzcie na te piękne, białe wnętrza:

1_Warsztaty_Agaty_Poznan_Lazarz_miejsce_do_dzieciecej_zabawy 2_Zajecia_dla_najmniejszych_dzieci_Poznan 3_Warsztaty_rozwojowe_dla_maluchow_dzieci_przedszkolnych 4_Warsztaty_Agaty_sala_do_wynajecia_Poznan 5_zabawy_rozwoj_dziecka_warsztaty_Poznan 8_Warsztaty_Agaty_dwie-sale_Poznan_Lodowa

Jeśli jeszcze wahacie się, czy wybrać się z maluszkiem na WARSZTATY AGATY, zajrzyjcie do galerii na profilu FB, nie zapomnijcie go też polubić, by być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami u Agaty!

A tak było na październikowych warsztatch BLW:

SAM_5181 SAM_5183 SAM_5184 SAM_5186 SAM_5187 SAM_5188 SAM_5189 SAM_5190 SAM_5193 SAM_5195 SAM_5196 SAM_5198 SAM_5199 SAM_5200 ??????????????????????????????? IMG_3258 ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????

Serdecznie dziękuję Agacie za zaproszenie i udostępnienie miejsca na warsztaty, a Wam drogie Uczestniczki i Uczestnicy za spotkanie. Jak zwykle atmosfera była iście rodzinna i przyjazna, jak w gronie starych, dobrych znajomych! Podczas warsztatów dzieci i dorośli zajadali się:

ciasteczkami owsianymi,
ciasteczkami amarantusowymi – które przypadły do gustu Agnieszcze z bloga ''Instrukcję Poproszę" :).
makaronem z pesto z zielonego groszku z sezamem,
plackami warzywnymi z cukinią, dynią, marchewką i ziemniakiem ( w wersji bez glutenu i z glutenem),
babeczkami bananowymi,
ciastem marchewkowo-orzechowym,
oraz warzywami:)

 

Pozdrawiam serdecznie!

asia.

 

 

Chcesz poznać nasze książki i ebooki z przepisami?
Wszystko to znajdziesz w jednym miejscu – naszym alaantkowymSKLEPIE.
AlaantkowySklep