ALAANTKOWY KURS BLW ONLINE powstał na bazie wiedzy, doświadczenia, rzetelnych informacji z medycznych i dietetycznych źródeł. Zawiera kompendium wiedzy, którą rodzic powinien mieć, chcąc dobrze przygotować się do rozszerzania diety dziecku. Bo ten etap w rozwoju dziecka jest jednym z kluczowych i procentuje na całe życie. Zobacz zapowiedź kursu, klikając TUTAJ.

Decydując się na odbycie kursu BLW zyskujesz:

Materiał, który zyskujesz, to coś więcej niż książkowa wiedza, która jest dostępna na rynku. Nasz kurs to przede wszystkim:

➡️ materiał video, w którym rzeczowo objaśniamy wszystkie tajniki rozszerzania diety,

➡️ komplet plików pdf do pobrania,

➡️ Prezentacja pomocy podczas zadławienia profesjonalnego ratownika medycznego

➡️ Techniczne i praktyczne porady przygotowujące do rozszerzania diety

➡️ Przykładowe ale realne zdjęcia naszych dzieci, które rozszerzały dietę metoda BLW

➡️ Grupa wsparcia, którą prowadzimy same, pomagając Wam swoja wiedzą i doświadczeniem w jeszcze lepszym rozumieniu tajników rozszerzania diety. Bedziemy się w niej wspierać, dzielić wrażeniami i spostrzeżeniami.

Alantkowy Kurs BLW Online to 4 lata naszych doświadczeń podczas tworzenia największego bloga o żywieniu niemowlaków i starszych dzieci, rozszerzania diety swoim dzieciom, wiedzy, którą zdobyłyśmy podczas rozmów, spotkań i wywiadów ze spacjalistami oraz konsultacjom merytorycznym, które dopełniły profesjonalizm naszego kursu. Opiekę medyczną i dietetyczną nad kursem sprawowali specjaliści:

Nim nasz kurs trafił w Wasze ręce, odbyli go znani rodzice, którzy nie tylko skorzystali z naszej wiedzy i dostępnych w kursie materiałów dla własnych rodzicielskich potrzeb, ale rownież polecają go swoim czytelnikom. Alaantkowy Kurs BLW Online docenili rodzice:

Poznaj kilka dotychczasowych opinii o kursie:

Alaantkowy Kurs BLW Online to idealne szkolenie dla:

? rodziców stojących przed procesem rozszerzania diety, którzy chcą przejść go wraz z dzieckiem bezpiecznie i pewnie, bazując na rzetelnej wiedzy;

? kobiet w ciąży, które rozsądnie przygotowują sie do macierzyństwa i chcą wiedzę na tematy ważne zdobywać stopniowo i odpowiednio wcześniej;

? partera, który chciałby wiedzieć więcej na temat rozszerzania diety;

niani lub dziadków, którzy łaczą z rodzicami opiekę nad dzieckiem, by wychowywało się ono w spójności decyzji i metod wychowawczych.

Nie wahaj się! Kup nasz kurs dziś, bo to ostatni dzień sprzedaży.  Kliknij TUTAJ