Popiszemy?

kontakt@alaantkoweblw.pl

 

08 lipca 2022

Krzesełko Antilop i jego tajemnice :)

Szukasz krzesełka do rozszerzania diety – kup Antilop. Zawsze je polecamy. To od lat najlepsze, najprostsze, najtańsze krzesełko na rynku, które w zasadzie spełnia warunki krzesełka doskonałego. Oczywiście, coś tam dałoby się udoskonalić,ale i z tym sobie poradziliśmy. Okazuje się jednak, że to najczęściej wybierane krzesełko ma swoje tajemnice, których sporo rodziców nie zna:) Bo...

Szukasz krzesełka do rozszerzania diety – kup Antilop. Zawsze je polecamy. To od lat najlepsze, najprostsze, najtańsze krzesełko na rynku, które w zasadzie spełnia warunki krzesełka doskonałego. Oczywiście, coś tam dałoby się udoskonalić,ale i z tym sobie poradziliśmy. Okazuje się jednak, że to najczęściej wybierane krzesełko ma swoje tajemnice, których sporo rodziców nie zna:) Bo np. kto wie, że to krzesełko ma odczepianą tackę?:)

Antilop ma w zasadzie same atuty:

  • jest niewielkie i wszędzie się zmieści
  • szybko się czyści i nie posiada materiałowych elementów trudnych do posprzątania, oraz trudno dostępnych zakamarków.
  • nie posiada ruchomego oparcia, co jest najczęściej zbędne i niekomfortowe. 
  • Posiada nadmuchiwaną wkładkę do siedziska (ze zdejmowanym pokrowicem), dzięki której maluchy, które nie siedzą jeszcze stabilnie, a mają zgodę o fizjoterapeuty, mogą wygodnie i bezpiecznie uczyć się jeść.
  • jest tanie i wytrzymałe, często służy też kolejnym dzieciom.

Krzesełko Antilop ma jedną wadę…

Nie posiada podnóżka, a ten jest niezbędny, ale jest na to sposób, po prostu można go dokupić, ale to wówczas nadal jedno z najtańszych krzesełek na rynku. Polecamy regulowany alaantkowy podnóżek stworzony specjalnie dla krzesełka Antilop.Tu kupisz podnóżek

Czy wiesz, że tacka krzesełka się odczepia?

To proste, wystarczy kilka ruchów i gotowe, zobacz film. 

Po każdym posiłku malucha, tackę od krzesełka należy umyć. Tak! Umyć, a nie przetrzeć ściereczką, bo tacka jest dla dziecka często jak dla nas talerz. Myjemy go przecież a nie przecieramy. odczep tackę i umyj ją za pomocą gąbki i płynu. Możesz też wstawić krzesełko pod prysznic, gdy dziecko zaszalało z kremem z buraków:)

Dzięki odczepianej tacce możesz jeszcze bardziej zabezpieczyć jedzonko przed spadaniem. Wystarczy lekko odczepić tackę, wsunąć pomiędzy krzesło a tackę brzeg długiego fartuszka lub śliniaka i zatrzasnąć. Gotowe. Teraz jedzonko będzie spadało do fartuszka. 

Krzesełko Antilop jest na tyle popularnym krzesłem, że znajduje się niemal w każdej restauracji, hotelu, który dba o maluchy, dzięki temu, dziecko podczas posiłku czuje się jak w domu. Jeśli chcesz, możesz dziecku na wyjazdy zabierać domową tackę, co da Ci 100% pewności co do jej higieny. 

Jeśli chcesz zabrać gdzieś całe krzesełko, nie ma problemu. Składa się ono w mig, dzięki wyjmowanym nogom. 

Nie szukajcie wymyślnych krzesełek, generują tylko problemy i osuszają portfel. Proste jest zawsze najlepsze.

Zapraszamy na WEBINAR BLW


Udostępnij wpis

Smakowało? Nie smakowało? Wyszło? Nie wyszło? A może chcesz napisać na inny temat? Podziel się słowem komentarza i zdjeciem.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz
Newsletter obrazek